Arhiva
FESTIVAL GUDAČA: ODRŽAN KONCERT U MUZEJU GRADA PERASTA
U okviru VIII Festivala gudača, treći po redu koncert održan je sinoć u salonu Muzeja grada Perasta.
Publici su se predstavile mlade umjetnice sa Konzervatorijuma u Beču, Lalita Svete i Maike Clemens iz Austrije i Ilijana Stojanova iz Bugarske.
Kao i prethodna dva, koncert je bio kvalitetan uz interesantni program, a protekao je u prijatnoj atmosferi. Publika je dugotrajnim aplauzima dala podršku mladim umjetnicama, a Festival gudača je ponovo potvrdio svoju namjeru i želju da podrži talentovane umjetnike na putu njihovog razvoja i afirmacije.
U nastavku programa slijede koncerti polaznika 7, 8. i 9. jula u 21 sat, sva tri u Muzeju grada Perasta i završni koncert Festivala gudača 10. jula u crkvi Svetog Pavla takodje u 21 sat. Iz tehničkih razloga večerašnji koncert koji je trebao biti održan u crkvi Svetog Pavla, održaće se u Muzeju grada Perasta.{gallery}1gudaci2017{/gallery}
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
TRI ZLATA ZA DŽUDO KLUB KOTOR NA TURNIRU U PODGORICI
Sport
JK LAHOR NASTUPIO NA CSC KUPU U PULI
Društvo
UPRAVITELJ MAŠINE NIKOLA BULATOVIĆ STUDENTIMA POMORSKOG FAKULTETA PRENIO ISKUSTVA SA BRODOVA OPREMLJENIH WINDWINGS SISTEMOM (AUDIO)
Društvo
JOKIĆ SA SARADNICIMA NA PROSLAVI DANA OPŠTINE STARI GRAD BEOGRAD
Kultura
EDUKATIVNO FILMSKO VEČE O ZAŠTITI MORSKOG EKOSISTEMA U KINU BOKA
Mali Oglasi