Arhiva
JADRANSKE IGRE U TIVTU
Popularne ljetnje igre, nekad poznate kao „Jadranske igre", a danas kao „City Games" održaće se u četvrtak, 6. jula od 19.30 sati na gradskoj rivi Pine u Tivtu. Pobjednici te večeri obezbijediće plasman na crnogorsko finale, koje je na programu 27. jula na bazenu „Škver" u Herceg-Novom.
Pobjednik finala predstavljaće Crnu Goru na velikom međunarodnom polufinalu, koje će se održati u Beogradu.
„City Games" će tokom ljeta obići Hrvatsku, Crnu Goru, Srbiju, Sloveniju i BiH, osnažujući prijateljstva i veze među gradovima i zemljama učesnicama. Novina je da se u međunarodnim polufinalima, najboljim regionalnim timovima pridružuju ekipe gradova iz još 7 evropskih zemalja.
Italija, Njemačka, Poljska, Mađarska, Luksemburg, Češka i Holandija imaće svoje predstavnike na velikim međunarodnim polufinalima u Beogradu 24. i 27. avgusta, nakon čega se najbolji od najboljih 2. septembra bore za titulu ovogodišnjeg „City Games" prvaka u Biogradu na moru, već tradicionalnom domaćinu velikog međunarodnog finala.
„City Games" ove godine biće organizovan na 40-tak lokacija, a učestvovaće oko 2000 takmičara. Broj ekipa koje mogu učestvovati u Tivtu je ograničen. Ekipe se mogu prijaviti na zvaničnoj web stranici igara www.city-games.com, ali i u opštinskom Sekretarijatu za mlade, sport i socijalna pitanja. Događaj organizuje kompanija „Adria Events" u saradnji sa Opštinom Tivat. Sponzori događaja su Turistička organizacija Tivat i „Brand New Tivat".
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
TRI ZLATA ZA DŽUDO KLUB KOTOR NA TURNIRU U PODGORICI
Sport
JK LAHOR NASTUPIO NA CSC KUPU U PULI
Društvo
UPRAVITELJ MAŠINE NIKOLA BULATOVIĆ STUDENTIMA POMORSKOG FAKULTETA PRENIO ISKUSTVA SA BRODOVA OPREMLJENIH WINDWINGS SISTEMOM (AUDIO)
Društvo
JOKIĆ SA SARADNICIMA NA PROSLAVI DANA OPŠTINE STARI GRAD BEOGRAD
Kultura
EDUKATIVNO FILMSKO VEČE O ZAŠTITI MORSKOG EKOSISTEMA U KINU BOKA
Mali Oglasi