Arhiva
IZLOŽBA ALEKSANDRE POPOVIĆ
Izložba slika pod nazivom „Prostori ličnog razumevanja" akademske slikarke Aleksandre Popović iz Kraljeva biće svečano otvorena danas sa početkom u 12 sati na lokalitetu Rimski mozaici.
U muzičkom dijelu programa nastupiće Marija Sinđić (flauta) - učenica trećeg razreda Muzičke škole "Vida Matjan" iz Kotora. Organizator je Turistička organizacija Kotor.
„Aleksandra Popović je diplomirala na Fakultetu primenjenih umjetnosti i dizajna u Beogradu 2004.god na odsjeku zidno slikarstvo. Član je ULUS-a od 2005.god. Radi kao profesor u kraljevačkoj Gimnaziji i saradnik je u časopisu za umjetnost i kulturu P.U.L.S.E. Trenutno završava doktorske studije iz oblasti slikarstva u klasi profesora Miloša Šobajića. Zainteresovani će od 5. do 15 juna moći da pogledaju četrnaest slika rađenih tehnikom ulje na platnu" – stoji u najavi organizatora.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
MLADE AJKULE UBJEDLJIVO OTVORILE SVJETSKO PRVENSTVO U ZAGREBU
Ekonomija
SMANJENJE AKCIZA OSTAJE NA SNAZI, DIZEL ĆE POSKUPITI, A BENZIN POJEFTINITI
Sport
PRIMORAC POČEO PRIPREME, LOMPAR-TEŠKA I NAPORNA SEZONA
Društvo
ANKETA- KRUZERI DOVODE POSJETIOCE U KOTOR, ALI ŠTA ONI ZNAČE ZA LJUDE KOJI OVDJE ŽIVE?
Zabava
PERAŠKO VEČE 8. AVGUSTA
Mali Oglasi