Arhiva
JOKIĆ I PEROVIĆ POSJETILI GIMNAZIJU I SREDNJU POMORSKU ŠKOLU
Predsjednik Opštine Kotor Vladimir Jokić i predsjednica Skupštine Opštine Dragica Perović juče su, sa saradnicima, posjetili Gimnaziju i Srednju pomorsku školu, na poziv direktora tih obrazovnih institucija profesora Boža Perovića i profesora Veljka Botice.
Predstavnici lokalne uprave prilikom posjete obišli su učionice i kabinete za izvođenje strućne nastave, te razgovarali sa učenicima, profesorima i direktorima.{gallery}a17jokiciperovicgimn{/gallery}
U razgovorima je naglašeno da ove dvije srednjoškolske obrazovne institucije sa dugom tradicijom i brojnim uspjesima u radu mogu ubuduće očekivati punu podršku lokalne uprave u realizaciji projekata važnih za unaprijeđenje nastave i položaj učenika.
Predsjednik Opštine Vladimir Jokić i predsjednica Skupštine Dragica Perović posebno su se obratili maturantima obje škole, sa željom za puno uspjeha u daljem nastavku školovanja i budućoj karijeri.
„Poručujem da, ako odete, da se vratite bolji, jer samo tako, kada se vratite bolji-i ovaj grad će biti bolji", naglasio je predsjednik Jokić.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ DRUŠTVA PRIJATELJA GRADA PERASTA UPOZORILI DA SE OVAJ TURISTIČKI BISER PRETVARA U “SEZONSKI MUZEJ” - RADULOVIĆ: UVESTI TURISTIČKU, ODNOSNO IZLETNIČKU TAKSU
Zabava
EXIT TO MONTENEGRO POZICIONIRA CRNU GORU KAO EVROPSKOG LIDERA MUZIČKOG TURIZMA
Društvo
PROLJEĆNO ČIŠĆENJE GRADSKE FONTANE
Sport
POČEK PRED PETROVAC-BIĆE TEŠKO,ISPOŠTOVATI DOGOVOR IZ SVLAČIONICE
Sport
BOKELJ-PETROVAC,28.KOLO, DANAS OD 14 SATI
Mali Oglasi