Arhiva
SERVISNE INFORMACIJE
Izmjena režima saobraćaja
Zbog izvođenja radova u tunelu „Vrmac" saobraćaj se na magistralnom putu Kotor-Krtoljska raskrsnica u periodu 8 do 18 i od 22 sata do 6 sati ujutru odvija jednom trakom naizmjenično, uz postavljenu semaforsku signalizaciju - obavještavaju iz Auto moto Saveza Crne Gore.
Kako su nam kazali u kotorskoj policiji prosječno vrijeme čekanja je od trinaest do petnaest minuta. Iz Odjeljenja bezbjednosti Kotor još jednom apeluju na građane da, radi izbjegavanja gužvi, koriste alternativni putni pravac Kotor-Trojica.
Pomenuti režim na snazi će biti do 30. aprila.
Upis u OŠ "Njegoš"
Javna ustanova OŠ "Njegoš" Kotor obavještava o upisu djece u prvi razred školske 2017 / 2018. godine.
„U prvi razred devetogodišnje osnovne škole upisuju se djeca koja će do kraja kalendarske 2017. navršiti šest godina života (djeca rođena 2011. godine). Upis se može odobriti i djetetu prije navršetka šest godine života, na poredlog roditelja, a po odobrenju Komisije za upis djece u školu. Za upis je obavezno dostaviti ljekarsko uvjerenje, a obavezno je i testiranje djece. Upis djece je od 1. do 30. aprila radnim danima od 9 do 12 sati u matičnoj školi na Benovu (za ovu školu i područno odjeljenje u Škaljarima)", stoji u obavještenju.
Upis u OŠ Narodni heroj Savo Ilić"
Osnovna škola „Narodni heroj Savo Ilić" Dobrota raspisala je Oglas za upis u I razred za školsku 2017/18. godinu.
Obavještavaju se roditelji djece, iz naselja koja gravitiraju prema školi, a rođena su 2011. godine, odnosno djece koja će do kraja kalendarske godine navršiti 6 godina života, da će se upis u I razred osnovne škole obavljati svakog radnog dana od 9 do 12 sati od 1. do 30. aprila 2017. godine u kancelarijama pedagoga-psihologa i sekretara škole.
Za upis u prvi razred roditelji su dužni dostaviti dokaz o izvršenom ljekarskom pregledu, odnosno mišljenje ljekara.
"Molimo roditelje da se pridržavaju svih navedenih uslova kako bi na vrijeme obavili sve potrebne radnje", poručuju iz Osnovne škole „Narodni heroj Savo Ilić" Dobrota.
Kino
Sinhronizovani crtani film „Žabac Kreka" prikazivaće se u kotorskom kinu „Boka" danas od 18 sati.
Latovi
Avioni „Er Srbije" sa tivatskog aerodroma za Beograd lete danas u 10.05 i 15.15 sati - obavještavaju iz turističke agencije „Vizin travel".
Dom zdravlja
U Hitnoj službi Doma zdravlja u Dobroti danas do 19 sati radi doktorka Ušaku, a do sedam ujutro doktor Ćorić. U dječjem dispanzeru dežurna je doktorka Đurović.
Vrijeme
Danas će, prema riječima meteorologa biti sunčano.Vjetar slab do umjeren, južni.Najviša dnevna temperatura vazduha do 24 stepeni.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
OŠTEĆENA POSTOLJA TOPOVA ISPRED POMORSKOG MUZEJA – USKOKOVIĆ: U PROCESU SMO TRAŽENJA STRUČNOG LICA ZA POPRAVKU
Društvo
ZBOR GRAĐANA MZ STOLIV 29. JANUARA U 18 SATI
Društvo
KOTORANIN JAKOV BULAJIĆ PRVI DO ČASNOG KRSTA U RISNU
Sport
LJUBITELJI PRIRODE UŽIVALI U ŠETNJI BOKOM I PO LIJEPOM VREMENU
Društvo
PREDRAG MIDOROVIĆ IZ ZAGORE NAJBRŽI NA BOGOJAVLJENSKOM PLIVANJU U BIGOVI
Mali Oglasi