Arhiva
KOTORSKI TRIATLONCI USPJEŠNI U DUBROVNIKU I HERCEG NOVOM
Članovi triatlon kluba Kotor postigli su zapažene rezultate na Duatlonu u Dubrovniku i Novskoj skalinadi.
Najmlađi član kotorskog kluba Aleksandar Filip bio je najbolji u dječjem duatlonu, a uspješni su bili i Miloš Komnenić, Mirko Ognjanović i Dragan Jovanović.
Miluša Bošković je i u Herceg Novom pokazala da se sa nijednog takmičenja ne vraća bez medalje.
Prvi naredni zadatak je Splitski polumaraton, na kojem će nastupiti 12 takmičara kotorskog kluba.
On će biti predigra za takmičenje u Kotoru polovinom maja mjeseca, koje je zahvaljujući aktivnostima Triatlon saveza Crne Gore i predsjednika Igora Majera uvršteno u evropski kalendar odnosno i naša zemlja se našla među desetak država, koje istog dana organizuju ovo zahtjevno nadmetanje.
Ono se sastoji od plivanja u dužini kilometar i 900 metara,90 kilometara vožnje biciklom i 21 kilometra trčanja.
Triatlon klub Kotor uskoro će preko svoje fejsbuk stranice otvoriti javni upis za učlanjenje u ovu disciplinu koja je u svijetu veoma popularna.
Članovi triatlon kluba Kotor trenutno se samofinansiraju,ali kako ističe Jovanović, vjeruju da će se stanje uskoro popraviti jer ovaj vid bavljenja sportom dobija na zamahu i veoma brzo razvija zdrave stilove života.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Sport
MLADE AJKULE UBJEDLJIVO OTVORILE SVJETSKO PRVENSTVO U ZAGREBU
Ekonomija
SMANJENJE AKCIZA OSTAJE NA SNAZI, DIZEL ĆE POSKUPITI, A BENZIN POJEFTINITI
Sport
PRIMORAC POČEO PRIPREME, LOMPAR-TEŠKA I NAPORNA SEZONA
Društvo
ANKETA- KRUZERI DOVODE POSJETIOCE U KOTOR, ALI ŠTA ONI ZNAČE ZA LJUDE KOJI OVDJE ŽIVE?
Zabava
PERAŠKO VEČE 8. AVGUSTA
Mali Oglasi