Arhiva
RAJKO ĐORĐEVIĆ NAJBOLJI U JUŽNOJ REGIJI
U restoranu Grbalj u Radanovicima prekjuče je održana svečana sjednica Izvršnog odbora Južne fudbalske regije, na kojoj su dodjeljene nagrade i priznanja najboljim fudbalerima, trenerima, sudijama i sportskim radnicima u godini na izmaku.
Najbolji igrač je Rajko Đorđević iz tivatskog Arsenala. U konkurenciji su još bili Vlado Dedejić iz Arsenala i Mladen Đukić iz Hajduka.
Titulu najboljeg mladog igrača dijele Momčilo Popović iz kotorskog Bokelja, Đorđe Stešević iz Grblja i Vojislav Jovanović iz barskog Mornara.
Najuspješniji trener je Dušan Ivanović iz budvanskog Mogrena,a u konkurenciji su bili još Igor Perović iz Mornara i Miloš Tomović iz Bokelja.
Najviše glasova za najbolji sportskog radnika dobio je Dino Karađuzović iz starobarske Sloge, a nešto manje Vasilije Milošević iz barskog Hajduka i Vlatko Đurišić iz Lovćena.{gallery}juznaregijaslike{/gallery}
Najbolji sudija sa A liste je Dejan Marković iz Bara, sa B liste Đorđe Radović sa Cetinja, a specijalno priznanje dobio je Mario Vojvodić sa Cetinja.
U Južnoj regiji ima 2.300 registrovanih igrača. Bokelj, Grbalj, Lovćen i Petrovac igraju u Prvoj ligi, dok se u Drugoj takmiče Mornar, Igalo, Cetinje i Otrant Olimpik. Seniorska liga broji pet klubova - Arsenal, Sloga Radovići, Mogren, Hajduk i Sloga Stari Bar. Liga pionira Južne regije ima 12, a pjetlića 8 klubova.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
IZ SJEĆANJA NOVINARA DUŠANA DAVIDOVIĆA - NVO DRUŠTVO PRIJATELJA MORINJA ZA STOGODIŠNJICU TURIZMA
Sport
ZASLUŽNI SPORTSKI RADNIK CRNE GORE DRAGAN ĐURČIĆ
Kultura
TREĆI DAN 34. KOTORSKOG FESTIVALA POZORIŠTA ZA DJECU: U KULTURNOM CENTRU PREDSTAVA RASPORED ČASOVA, NA LJETNJOJ POZORNICI ALE I BAUCI
Društvo
POČINJE DRUGI UPISNI ROK: KONKURS ZA UPIS NA UNIVERZITET CRNE GORE OBJAVLJEN
Ekonomija
PIJAČNI BAROMETAR: MRKVA 2 EURA, DOMAĆA KRTOLA 1,5
Mali Oglasi