Arhiva
PREDSTAVNICI AMBASADE AUSTRALIJE POSJETILI OPŠTINU KOTOR
Predsjednik Opštine Kotor dr Aleksandar Stjepčević danas je razgovarao sa predstavnicima Ambasade Australije Džerardom Vudvordom, regionalnim menadžerom za konzularne poslove Australije, i Glenom Morisonom, prvim sekretarom i konzulom Ambasade Australije u Beogradu.
"Predsjednik Stjepčević im je poželio srdačnu dobrodošlicu u Kotor, nakon čega su razgovarali o unapređenju bezbjednosne situacije na teritoriji opštine Kotor, s obzirom na sve veći broj turista koji posjećuju grad.
-Iako je bezbjednosna situacija na zavidnom nivou, Opština Kotor i Vlada Crne Gore konstantno rade na unapređenju putne infrastrukture, smještajnih kapaciteta, kao i zdravstvene zaštite kako bi omogućili posjetiocima i stanovnicima edekvatne uslove za život i bezbjedan boravak u gradu - istakao je između ostalog Stjepčević. S obzirom na to da je Kotor destinacija, koju godišnje posjeti oko milion turista, potreban je veliku trud da bi se obezbijedili preduslovi za ovoliki priliv ljudi, i za to će nam u budućnosti biti potrebna pomoć inostranih partnera, kako bi unaprijedili turističku ponudu i razvili elitni turizam, za koji Kotor ima veliki potencijal - zaključio je predsjednik Opštine Kotor dr Aleksandar Stjepčević.
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
RAJKO KRSTIČEVIĆ: HLADNE GRBALJSKE NOĆI KRIJU TAJNU VRHUNSKOG PARADAJZA
Društvo
PRETRESI VIŠE STAMBENIH I DRUGIH OBJEKATA U KAVČU
Zabava
KOTOR WINTER FEST – SINOĆ NASTUPILI CASTEL NUOVO I BANE NEDOVIĆ
Sport
ZABILJEŽENO NA PRVENSTVU EVROPE U BEOGRADU - TRI ASA PET OLIMPIJSKIH ZLATA
Društvo
SREĆNU NOVU 2026. GODINU ŽELI VAM RADIO KOTOR
Mali Oglasi