Arhiva
TRENING BOKELJA PRED REVANŠ SA VOJVODINOM
Fudbaleri Bokelja odradili su sinoć trening na stadionu Vojvodine sa kojom će večeras u 20 sati odigrati revanš susret prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope.
U prvom susretu odigranom prije sedam dana u Petrovcu, rezultat je bio 1-1.
Trener Bokelja Slobodan Drašković na press konferenciji u Novom Sadu, kazao je su spremni da pruže maksimum.
"Svjesni smo snage Vojvodine, ali i njenih slabosti. Imamo aktivan rezultat i bitno je da pokažemo da možemo da se suprostavimo jednoj ekipi koja ima veliku tradiciju. Uostalom i u Kotoru smo ih iznenadili, a pa zašto ne bi bilo tako i na njihovom terenu. Svjesni smo da nas očekuje težak zadatak, ali nijesmo došli sa bijelom zastavom", rekao je Drašković.
Kapiten Dejan Ognjanović biće na čelu odbrane kotorske ekipe, ali i on kaže da su spremni da izdrže sve udare domaćina.
"Kao što sam rekao i u Petrovcu, tako i ovdje ponavljam, šanse su na strani Vojvodine, ali se ne predajemo i pokušaćemo da damo sve do sebe da obradujemo naše navijače koji će doći na tribine stadiona u Novom Sadu", rekao je Ognjenović.
Zadravstveni karton ekipe je u redu i trener Drašković može da računa na sve igrače. Press konferenciji na stadionu Vojvodine prisustvovao je i konzul Crne Gore u Novom Sadu Dragan Kankaraš, koji je dao podršku našim igračima.
Trener Vojvodine Nenad Lalatović se na press konferenciji, ponovo osvrnuo na termin utakmice u Petrovcu i jako toplo vrijeme po kojem je igran taj susret.
"Revanš će se igrati u večernjem terminu, na našem stadionu, pred našim navijačima, koje pozivam da nas podrže u premijernoj utakmici na 'Karađorđu' ove sezone. Naš cilj je prolazak u drugo kolo i ja vjerujem da ćemo to ostvariti, iako, naravno, nikakvog opuštanja ne smije da bude", poručio je Lalatović.
(RTCG)
Pogledajte još
Najnovije vijesti
Društvo
PRVI MAJ NA VRMCU: OBUSTAVA PUTA TROJICA - VRMAC OD OSAM SATI DO PONOĆI
Društvo
PROJEKAT IZ OBLASTI UMJETNIČKIH ZANATA – ODRŽANA ČETVRTA RADIONICA RUČNE IZRADE SVIJEĆA
Društvo
NA VEZU VIKING SATURN (28. 04. 2026.)
Društvo
IMO POSVEĆENA ZAŠTITI 20.000 POMORACA U REGIONU BLISKOG ISTOKA
Društvo
XXI GODIŠNJA SKUPŠTINA UNIJE ZAJEDNICA ITALIJANA CRNE GORE DANAS
Mali Oglasi