JA slide show

REMI GRBLJA SA PETROVCEM PDF Štampaj E-pošta
Autor Radio Kotor
11.08.2012
grbalj-sutj.jpgU 1.kolu Telekom Prve crnogorske fudbalske lige Grbalj je danas u Sutvari remizirao sa Petrovcem 0-0.
Petrovac može da žali jer je pola sata igrao sa igračem više nakon isključenja Bogdanovića, a najveću priliku propustio je Vujačić kome je golman domaćih Radulović odbranio penal petnaestak minuta prije kraja meča.
Šampion Budućnost je poražena u najstarijem crnogorskom derbiju sa Sutjeskom u Nikšiću rezultatom 1-0, a strijelac je bio Šušnjar u 13.minutu.
Vicešampion Rudar je pobijedio u gostima Jedinstvo 2-0,dok je novi prvoligaš Čelik slavio na Obilića poljani protiv cetinjskog Lovćena 3-0.
Susret Mogrena i Mladosti nije odigran jer je budvanski tim suspendovan, a Mornar i Zeta odmjeriće snage u utorak.